JAKI JEST ZASTOSOWANIE
AMANITA MUSCARIA

Muchomor dla dobrych ludzi
Zrobiony fabrycznie
na dobre
ludzie z dobrymi intencjami

Czerwony
muchomor

Zbiór w lipcu 2023 r., suszenie w piecu w temperaturze 45-50 stopni.

Przechowywanie i wysyłanie w paczkach ZIP
Z korzyścią dla!
Sprzedaż muchomora czerwonego na Ukrainie z dostawą do dowolnego miasta!

Jakie są zalety muchomora?

Muchomor czerwony, pod warunkiem, że jest stosowany w mikrodawkach, ma właściwości lecznicze, a stosowanie grzyba w zbyt dużych dawkach może powodować halucynacje. Zdarzały się nawet zgony.
Stosowanie w praktyce medycznej

Środki zawierające muchomor czerwony są stosowane w medycynie ludowej w leczeniu wielu chorób:
guzy onkologiczne (w początkowych stadiach),
gruźlica,
reumatyzm różnego pochodzenia,
zapalenie okrężnicy, zapalenie żołądka i wiele innych.

W rzeczywistości od dłuższego czasu w wielu krajach, na całkowicie legalnych podstawach zgodnych z lokalnymi przepisami, praktykowano leczenie cudownymi muchomorami. Oto lista krajów, w których aplikacja jest legalna:
  • Kanada i Szwajcaria;
  • Wielka Brytania i Finlandia;
  • USA i Rosja;
  • Włochy.
Zabronione jest na poziomie legislacyjnym leczenie muchomorem czerwonym w krajach Dalekiego Wschodu, Izraelu i Austrii. Wszystko dzięki temu, że w niektórych dużych miastach tych krajów, muchomory były używane do wytwarzania z nich leków psycholeptycznych i nasennych.

W praktyce medycyny tradycyjnej nalewki z toksycznego muchomora z powodzeniem stosuje się w celu pozbycia się drgawek i drgawek.
Pomaga dobrze i okazał się skuteczny w eliminowaniu bólu stawów, białaczki, a także niektórych chorób ginekologicznych.

Z muchomora czerwonego z rodziny Amanita tradycyjni uzdrowiciele przygotowują różnorodne nalewki na alkohol lub wódkę, ekstrakty i maści. Wszystkie te środki można stosować jako środki antyseptyczne i bakteriobójcze. Służą do zatrzymania procesów zapalnych w organizmie oraz w wielu innych sytuacjach.
Skutki uboczne zażywania narkotyków. Przeciwwskazania do stosowania.

Nalewki i inne preparaty lecznicze zawierające muchomor czerwony nie są zalecane dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Również preparaty z muchomorem czerwonym są przeciwwskazane u młodzieży w wieku poniżej 18 lat.

Stosowanie nalewki z grzyba halucynogennego - muchomora czerwonego, przygotowanego z alkoholem może spowodować silne odurzenie organizmu. Dzięki temu dla początkujących znacznie bezpieczniejsze będzie wybieranie leków przeznaczonych do użytku zewnętrznego. Podczas przygotowywania, a tym bardziej przy stosowaniu preparatów z muchomora czerwonego, najważniejsze jest ścisłe przestrzeganie zalecanego w przepisie dawkowania.

Etapy przygotowania środków z muchomora czerwonego

Muchomor czerwony jest oficjalnie uważany za trujący grzyb. W związku z tym zbierane są wyłącznie do celów leczniczych, do wytwarzania produktów leczniczych. W tym celu stosuje się tylko czapki grzybowe (jej górna część).
Przed gotowaniem czapki nie są myte, są po prostu ręcznie łamane na małe kawałki, bez użycia noża.
Wszelkie manipulacje z muchomorem czerwonym można wykonywać dopiero po założeniu rękawiczek medycznych. Kawałki muchomora zalewa się alkoholem lub zwykłą wódką. Nalewka z muchomora jest wysyłana do przechowywania w ciemnej piwnicy. Alternatywnie grzyby można przechowywać w jednostce chłodniczej. Nalewka alkoholowa z muchomora zachowuje swoje właściwości lecznicze przez okres 3 lat.

Aby zrobić proszek z czerwonej muchomory, grzyby należy najpierw wysuszyć. Dopiero po wyschnięciu muchomory są kruszone. Suszone i posiekane muchomory przechowuje się w ciemnym miejscu. Może to być piwnica lub piwnica. Grzyby przed wysłaniem do przechowywania umieszczane są w szklanym, hermetycznie zamkniętym pojemniku.
Nie zapomnij, a suszony muchomor, a proszek z nich i wszystkie produkty przygotowane z tych toksycznych grzybów, powinny być przechowywane w miejscu niedostępnym dla dzieci!
KATALOG

Muchomor czerwony: 6 opcji produktu

Muchomor czerwony, plamisty i królewski

Soplówka jeżowata (Lwia grzywa)

Cordyceps militaris

Troychatka

Brzozowy chaga

Hubiak pospolity

Jak pracujemy
Zamówienie
Wysyłka następnego dnia
Odbiór towarów
Wynik przyjmowania
O PROJEKCIE
muchomor guru
Witam, nazywam się Ed!
To jest moja strona internetowa i tutaj sprzedaję muchomory do mikrodozowania. Bardzo się cieszę, że biorę udział w tym procesie, bo wiem na pewno, że korzyści płynące z muchomorów dla ludzi są realne i oczywiste :)
Muchomor czerwony na Ukrainie jest całkowicie legalny i można go bezpiecznie używać bez obaw o naruszenie prawa. Zawsze osobiście ściśle monitoruję jakość grzybów. Przyznam szczerze, że sam nie zbieram muchomorów, jednak osobiście znam wszystkich grzybiarzy, którzy udają się na ciche polowanie na lecznicze muchomory.
Dokładnie kontroluję również wszystkie etapy czyszczenia i suszenia pieczarek. Oczywiście minimalna ilość piasku na czapkach pozostaje nawet po obróbce, ale staramy się, aby ta liczba była minimalna.
Suszone pieczarki pakujemy w woreczki strunowe. Podczas procesu pakowania dbamy o to, aby całe powietrze zostało w jak największym stopniu usunięte. Wcześniej próbowaliśmy używać odkurzacza, ale szczerze mówiąc, wygląd takich grzybów był, cóż, zupełnie nie do zaprezentowania. Dlatego wyłączyliśmy dla siebie taki sposób pakowania.
Z sukcesem zrealizowano już liczne wysyłki za granicę. Z wyjątkiem Mołdawii, pieczarki z powodzeniem dostarczane są do wszystkich krajów.
Myślę, że spodoba Ci się współpraca :) Do zobaczenia wkrótce!
Naklejki na telegram
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły można znaleźć pod linkiem