SPRAWDZANIE JAKOŚCI Amanita MUscaria

Muchomor dla dobrych ludzi
Zrobiony fabrycznie
na dobre
ludzie z dobrymi intencjami

Mikrodawkowanie muchomora czerwonego

Mikrodawkowanie muchomora należy stosować bardzo ostrożnie i ostrożnie, przestrzegając dawek od 0,5 do 1 g.
Nie należy stosować dawek większych niż 1 gram.
Mikrodawkowanie muchomora

Naszym gościom oferujemy wyłącznie wysokiej jakości pieczarki

Wszystkie muchomory, które są na sprzedaż na naszej stronie internetowej, zostały starannie przetworzone, przygotowane i wysuszone.
Odwiedzający naszą stronę mają możliwość zamówienia muchomora czerwonego i pantery - Amanita Muscaria i Pantherina. Wszystkie grzybki najnowszego montażu. Ich zbiór odbywał się wyłącznie w rejonach ekologicznie czystych - lasach, nad brzegami jezior, na terenach podmokłych. Produkty suszono w specjalnie zaprojektowanych konwektorach z zachowaniem wszystkich procesów technologicznych prawidłowego suszenia. Sprzedajemy wyłącznie wysokiej jakości i czystą muchomor czerwony. Wszystkie pieczarki pakowane są w folię spożywczą. Ta technika gwarantuje wysoką jakość i długoterminowe przechowywanie produktów w przyszłości.

Ponadto na naszej stronie mamy różnorodne przepisy kulinarne. Dzięki temu możesz samodzielnie, w domu, przygotować lecznicze maści i nalewki, ekstrakty z muchomora czerwonego. Główną zasadą przygotowania leków z muchomora jest ścisłe przestrzeganie wszystkich zaleceń i dawek wskazanych w przepisie.
Katalog zdjęć zamieszczony na naszej stronie prezentuje Państwu najwyższe odmiany muchomora czerwonego. Wszystkie mają wyraźny zapach grzybów, równomierny odcień koloru i doskonałe właściwości lecznicze.
Produkty prezentowane na naszej stronie można zakupić o każdej porze roku. Ale przygotowanie muchomora czerwonego odbywa się wyłącznie latem. Grzyby zbierane są w ekologicznie czystych regionach kraju. Dodatkowo, biorąc pod uwagę fakt, że korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu wysokiej jakości, mamy gwarancję dostarczenia naszym klientom produktów najwyższej jakości. Wszystkie grzyby zakupione na naszej stronie zachowują swoje właściwości lecznicze przez długi czas.

Zastosowanie muchomora czerwonego w recepturze medycyny alternatywnej.

Eksperci medycyny alternatywnej jednogłośnie twierdzą, że prawidłowe stosowanie muchomora według wskazanej receptury pomaga pozbyć się różnych chorób.

Muchomor czerwony: niesamowite właściwości

Muchomor czerwony to naprawdę niesamowite grzyby. Nawiasem mówiąc, wśród mieszkańców lasu szczególnie przypadną do gustu myszom. Gryzonie wykorzystują ten grzyb jako niezawodne źródło witamin i minerałów. Z przyjemnością zjadają kapelusze muchomora czerwonego i leśnych ślimaków.
KATALOG

Muchomor czerwony: 6 opcji produktu

Muchomor czerwony, plamisty i królewski

Soplówka jeżowata (Lwia grzywa)

Cordyceps militaris

Troychatka

Brzozowy chaga

Hubiak pospolity

Jak pracujemy
Zamówienie
Wysyłka następnego dnia
Odbiór towarów
Wynik przyjmowania
O PROJEKCIE
muchomor guru
Witam, nazywam się Ed!
To jest moja strona internetowa i tutaj sprzedaję muchomory do mikrodozowania. Bardzo się cieszę, że biorę udział w tym procesie, bo wiem na pewno, że korzyści płynące z muchomorów dla ludzi są realne i oczywiste :)
Muchomor czerwony na Ukrainie jest całkowicie legalny i można go bezpiecznie używać bez obaw o naruszenie prawa. Zawsze osobiście ściśle monitoruję jakość grzybów. Przyznam szczerze, że sam nie zbieram muchomorów, jednak osobiście znam wszystkich grzybiarzy, którzy udają się na ciche polowanie na lecznicze muchomory.
Dokładnie kontroluję również wszystkie etapy czyszczenia i suszenia pieczarek. Oczywiście minimalna ilość piasku na czapkach pozostaje nawet po obróbce, ale staramy się, aby ta liczba była minimalna.
Suszone pieczarki pakujemy w woreczki strunowe. Podczas procesu pakowania dbamy o to, aby całe powietrze zostało w jak największym stopniu usunięte. Wcześniej próbowaliśmy używać odkurzacza, ale szczerze mówiąc, wygląd takich grzybów był, cóż, zupełnie nie do zaprezentowania. Dlatego wyłączyliśmy dla siebie taki sposób pakowania.
Z sukcesem zrealizowano już liczne wysyłki za granicę. Z wyjątkiem Mołdawii, pieczarki z powodzeniem dostarczane są do wszystkich krajów.
Myślę, że spodoba Ci się współpraca :) Do zobaczenia wkrótce!
Naklejki na telegram
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły można znaleźć pod linkiem