TROYCHATKA Z MUCHOMOREM CZERWONYM

Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o triadzie muchomora
мухомор для хороших людей
Zrobiony fabrycznie
na dobre
ludzie z dobrymi intencjami

Jak używać

troychatka z muchomorem?

Niniejsza instrukcja ma charakter wyłącznie informacyjny i opiera się na osobistym doświadczeniu autora oraz przestudiowanych doświadczeniach innych osób.


Sposób użycia i dawkowanie

Kapsułki: 2-4 kapsułki raz dziennie popijając ciepłą wodą.

Proszek: 1-2 g raz dziennie popijając ciepłą wodą. Kurs 1 miesiąc.


Przeciwwskazania

 • Ciąża/karmienie piersią.
 • Indywidualna nietolerancja.
 • Choroba wrzodowa żołądka.
 • Wrzód trawienny początkowej części jelita cienkiego.
 • Zapalenie błony śluzowej żołądka w ciężkiej fazie.
 • Kamienie.
 • Niedokrwistość.
 • Padaczka.
 • Poniżej 18 roku życia.
troychatka 1

Troychatka środek przeciwpasożytniczy w medycynie ludowej i tradycyjnej

Troychatka, podobnie jak muchomor czerwony, jest ważnym środkiem w medycynie ludowej i tradycyjnej do zwalczania pasożytów i różnych grzybów. Ta mieszanka składników ziołowych z tym magicznym grzybem służy do skutecznego przeciwdziałania różnym rodzajom pasożytów, które mogą wpływać na zdrowie człowieka. Głównymi składnikami triady, do której dodaliśmy mielony czerwony muchomor, są: wrotycz pospolity, piołun i goździki.


 • Wrotycz pospolity ma właściwości bakteriobójcze i może pomóc w walce z bakteriami i pasożytami. Może także działać antyseptycznie, pomagając oczyścić organizm ze szkodliwych mikroorganizmów.
 • Piołun: Piołun zawiera substancje czynne, takie jak santonina, które mogą pomóc paraliżować mięśnie pasożytów. Może to prowadzić do naturalnej eliminacji pasożytów. Piołun może również mieć właściwości przeciwzapalne, które mogą pomóc zmniejszyć stan zapalny wywołany przez pasożyty.
 • Goździki: Goździki są znane ze swojej zdolności zabijania larw pasożytów i działania antybakteryjnego. Może być skuteczny w zwalczaniu różnego rodzaju pasożytów, a także innych szkodliwych mikroorganizmów, takich jak bakterie, grzyby i wirusy.
 • Muchomor: Grzyb ma korzystne właściwości i ma działanie przeciwbólowe, przeciwbólowe i przeciwnowotworowe. Jest również stosowany jako środek przeciwskurczowy i przeciwbólowy przy nowotworach, reumatyzmie i napięciu nerwowym. Preparaty z muchomora stosuje się przy menopauzie, gruźlicy, nerwicy, skurczach jelit i pęcherza. Muchomor przywraca energię w organizmie i odmładza cały organizm. Ponadto wiele składników muchomora ma właściwości antybiotykowe. W ten sposób eliminują zakrzepy krwi oraz zwalczają bakterie i grzyby.

Dzięki połączeniu tych składników triada z muchomorem czerwonym może wykazywać szerokie spektrum działania przeciwko różnego rodzaju pasożytom i innym mikroorganizmom chorobotwórczym oraz innym chorobom.

Troychatka

Przeczytaj więcej o troychatce z muchomorem

Trichatka przeciwpasożytnicza to zbiór trzech ziół przeciwpasożytniczych, które stosuje się łącznie w walce z różnymi rodzajami pasożytów.


To właśnie tę kolekcję udoskonaliliśmy, dodając do niej mielony muchomor czerwony, który dzięki swoim właściwościom przeciwbólowym, immunostymulującym, przeciwzapalnym i hemostatycznym pomaga usunąć z całego organizmu wszelkie grzyby złośliwe.

Trichatkę z muchomorem czerwonym poleca się jako środek ogólnowzmacniający w profilaktyce inwazji pasożytów i robaków oraz w diecie przy następujących schorzeniach i schorzeniach: 1. Inwazja robaków pasożytniczych w kompleksowej terapii infekcji pierwotniakowych (enterobioza, glistnica, włośnica, lamblioza, przywr).
 2. Dysbakterioza, objawy dyspeptyczne na tle inwazji robaków.
 3. Otyłość spowodowana tasiemcami.
 4. Alergiczna dermatoza związana z inwazją robaków i pasożytów.
 5. Alergie układu oddechowego spowodowane inwazją robaków (zapalenie spojówek, nieżyt nosa, zapalenie oskrzeli, nieswoiste choroby oskrzelowo-płucne).
 6. Moczenie spowodowane inwazją robaków.
 7. Hipowitaminoza jest związana z robaczycą.
 8. Kompleksowa terapia onkopatologiczna.
 9. Zapalenie skóry.
 10. Grzyb.
 11. Sezonowa profilaktyka inwazji robaków i pasożytów.
 12. Dysfunkcje układu odpornościowego.
 13. Zespół chronicznego zmęczenia.
 14. Kompleksowa terapia zaburzeń funkcji ewakuacji przewodu pokarmowego z objawami wzdęć i kolki jelitowej.

Troychatka

Jak pracujemy
Zamówienie
Wysyłka następnego dnia
Odbiór towarów
Wynik przyjmowania
O PROJEKCIE
muchomor guru
Witam, nazywam się Ed!
To jest moja strona internetowa i tutaj sprzedaję muchomory do mikrodozowania. Bardzo się cieszę, że biorę udział w tym procesie, bo wiem na pewno, że korzyści płynące z muchomorów dla ludzi są realne i oczywiste :)
Muchomor czerwony na Ukrainie jest całkowicie legalny i można go bezpiecznie używać bez obaw o naruszenie prawa. Zawsze osobiście ściśle monitoruję jakość grzybów. Przyznam szczerze, że sam nie zbieram muchomorów, jednak osobiście znam wszystkich grzybiarzy, którzy udają się na ciche polowanie na lecznicze muchomory.
Dokładnie kontroluję również wszystkie etapy czyszczenia i suszenia pieczarek. Oczywiście minimalna ilość piasku na czapkach pozostaje nawet po obróbce, ale staramy się, aby ta liczba była minimalna.
Suszone pieczarki pakujemy w woreczki strunowe. Podczas procesu pakowania dbamy o to, aby całe powietrze zostało w jak największym stopniu usunięte. Wcześniej próbowaliśmy używać odkurzacza, ale szczerze mówiąc, wygląd takich grzybów był, cóż, zupełnie nie do zaprezentowania. Dlatego wyłączyliśmy dla siebie taki sposób pakowania.
Z sukcesem zrealizowano już liczne wysyłki za granicę. Z wyjątkiem Mołdawii, pieczarki z powodzeniem dostarczane są do wszystkich krajów.
Myślę, że spodoba Ci się współpraca :) Do zobaczenia wkrótce!
Naklejki na telegram
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły można znaleźć pod linkiem