CORDYCEPS MILITARIS

W POLSCE I NA ŚWIECIE
Muchomor dla dobrych ludzi
Zrobiony fabrycznie
na dobre
ludzie z dobrymi intencjami

Cordyceps militaris – cordyceps wegetariański (uprawiany na pszenicy)

Cordyceps to grzyb, który od ponad tysiąca lat zwycięża w tradycyjnej medycynie chińskiej

Cordyceps militaris posiada absolutnie unikalne właściwości - zdolność gojenia ran i leczenia wielu chorób. W medycynie wschodniej często nazywany jest wojskowym turbinem lub wojskowym kwasem, analogicznie do ludowych źródeł. Grzybiarzom rzadko udaje się spotkać ten grzyb, a ci, którzy widzieli wojskowy kordecyps w lesie, zazwyczaj zostawiają go na miejscu, nie zdając sobie sprawy, jaki skarb przegapili.

ZASTOSOWANIE I DAWKOWANIE:
Zalecane dzienne dawkowanie grzyba wynosi 1-2 g (lub 2-4 kapsułki, jeśli stosujesz kapsułki). Najlepiej pić przed lub po posiłku, można popić ciepłą wodą. Powszechną metodą jest także zaparzanie grzyba jako herbaty (można użyć termosu).

Zawartość:
Lecznicze właściwości wojennego kordecypsa
Wygląd zewnętrzny wojennego cordycepsa
Obszar występowania grzyba
Charakterystyczne cechy cordycepsa militaris
Podsumowując


Zadzwoń do nas po wycenę białego kordycepsu! Na stronie znajduje się zdjęcie gotowego produktu ze szczegółowym opisem, wybierz te, które Ci odpowiadają.

Leczniczy wigor białego kordycepsu

Naturalny antybiotyk, który został nam podarowany przez naturę - cordycepin, jest głównym aktywnym składnikiem grzyba. To właśnie on jest najważniejszym narzędziem wojennego kordecypsa w walce z nowotworowymi nowotworami. Ponadto grzyb może istotnie hamować rozwój i aktywność wirusa zapalenia wątroby, wirusa HIV i wielu innych śmiertelnych dla organizmu ludzkiego infekcji. Niestety, wojenny kordecyps nie jest w stanie całkowicie zniszczyć niebezpiecznych wirusów, ale kto wie, być może wkrótce naukowcy będą w stanie wyodrębnić z grzyba takie "śmiertelne" aktywne składniki.

Zawarty w wojennym kordecypsie specjalny rodzaj kwasu ma zdolność obniżania poziomu złego cholesterolu w ludzkim organizmie. Dodatkowo normalizuje on ciśnienie wewnątrzczaszkowe, zapobiegając zatykaniu naczyń krwionośnych. Biologicznie aktywne suplementy zawierające wojenny kordecyps pomagają w walce z następującymi schorzeniami:
  • choroby skóry;
  • astma oskrzelowa;
  • różnego rodzaju zapalenia płuc;
  • gruźlica;
  • odmiedniczkowe zapalenie nerek;
  • zapalenie pęcherza moczowego;
  • nowotwory różnego pochodzenia;
  • zapalenie pęcherza moczowego.

Zdatnyy viyskovy cordyceps i krwawienia z macicy, obejmujące taką rangę, stały się zdrową kobietą z dolegliwościami ginekologicznymi.


Dawkowanie wojennego kordecypsa, zalecane przez przedstawicieli oficjalnej medycyny, nie powinno przekraczać od 3 do 5 gramów. Napary zawierające w sobie proszek z micelium wojennego kordecypsa mają wyłącznie działanie zdrowotne. Zaleca się ich spożywanie pacjentom z rozpoznaną marskością wątroby lub poważnymi zaburzeniami żywieniowymi. Dawkowanie w takim leczeniu wynosi 200 ml naparu na dobę. Aby przygotować leczniczy wywar, należy rozpuścić proszek z kordecypsa w ciepłej wodzie i pozostawić mieszaninę do naparzania przez dwanaście godzin. Napar najlepiej przyjmować pół godziny przed posiłkiem lub zaraz po posiłku.

Zdobądź szacunek! Jakbyś po pierwszym wprowadzeniu nalewki z białego kordycepsu odczuwał nudę, suchość w ustach, wzdęty żołądek lub biegunkę - to zaniedbanie wziąć lek i zwrócić się do lekarza!

Vіdminnі risi viyskogo cordyceps

Selektywnie Viyskovy cordyceps niezależnie, zachować szczególną ostrożność. Przez tych, których grzyba można łatwo pomylić z tymi, którzy są z tego samego plemienia - wysoki duch ma litość i oczywiście zabiera najsilniejsze udręki. Ponadto z niektórymi kruchymi „krewnymi” można pomylić kordiceps Viyskovy:

Cordyceps jednostronny - grzyb koloru żółtego pasożytuje na ciałach chrząszczy, które padły, że tak powiem, ciała robaków. Możliwe jest wskrzeszenie yogo w postaci białego kordycepsu dla oczywistości kropelki, która wyrasta prosto z ciała chrząszcza - władcy. Z martwego chrząszcza skórnego wyrasta tylko jedna kropelka, w nowym nie ma „braci”.


Ophioglossoid cordyceps - miąższ wojennego turrobia po przekrojeniu staje się czarnego koloru. Sprawia to, że grzyb jest bardzo podobny do trującego czarnego strzępiaka. Różni się od jadalnych odmian swoim truflowym wyglądem i tym, że rozwija się wyłącznie na larwach gąsienic.
Pasożytniczy kordecyp o szaro-popielatym strzępiu. Ten grzyb nie jest jadalny i nie ma żadnych korzyści dla organizmu ludzkiego. Osiągając wysokość 3-5 cm, grzyb rozwija się zarówno na poczwarkach, jak i na larwach wszelkich owadów, bez wyjątku. Zewnętrznie przypomina krótkie wypustki - palce. Ich kolor jest czarny, a kapelusz - o odcieniu szarości.
Przy zbieraniu grzybów należy być bardzo ostrożnym i mieć pewność co do ich identyfikacji, aby uniknąć niebezpieczeństwa związanych z przypadkowym spożyciem trujących gatunków. Jeśli nie jesteś pewien, zawsze warto skonsultować się z doświadczonym grzyboznawcą lub ekspertem, który pomoże rozpoznać i zidentyfikować grzyby bezpiecznie.

Zovnіshnіy vіglyad viyskogo cordyceps

Wojenny kordyceps jest jednym z grzybów pasożytniczych, które rozmnażają się za pomocą zarodników. Jego nóżka ma cylindryczny kształt i może być białego lub jaskrawo-żółto-pomarańczowego koloru. Brak kapelusza u tego grzyba. Kolor grzyba zależy od środowiska, w którym rośnie oraz od gatunku pasożytniczej owady, na którym się rozwija. Grzyb jest niewielkich rozmiarów, zazwyczaj mieści się w zakresie od 2 do 8 mm, choć bardzo rzadko można spotkać wojenny kordyceps o rozmiarze 8 cm. Owocnik ma pęcherzykowatą lub grudkowatą strukturę.
Rozkrojony miąższ wojennego kordycepsa charakteryzuje się włóknistą strukturą o kremowym odcieniu. Nie ma wyczuwalnego zapachu ani smaku. Rozmnażanie grzyba odbywa się za pomocą zarodników, które mają nitkowaty kształt z przegrodami. Dojrzałe zarodniki rozpadają się na niewielkie cylindryczne struktury.

Zdobądź szacunek! Oficjalna medycyna już przyniosła, że ​​kapsułki, które pomszczą sznur wojskowy, mogą być oczywiście potężne w leczeniu bogatych dolegliwości. Ale podawanie leku należy rozpocząć dopiero po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.


Śpiewający spokój mocy białego kordycepsu można wytłumaczyć jego unikalnym składem chemicznym.

Grzyby mają:

-aminokwasy i enzymy;

- koenzym;

-przeciwutleniacze;

- witaminy z grup B, C, PP, K, E;

-wapń;

-zalizo;

- magnez.

Ci, których grzyb nadal można sadzić w zhu i winie, vidpovidno, a nie є otruynym, mogą im w pełni wyjaśnić, że w tym magazynie tyryzynaza nie jest bezpieczna dla ludzkiego organizmu.

Podsumowanie wyników

Właściwości lecznicze wojennego kordycepsa pomagają nawet ciężko chorym pacjentom. Korzyść z tego grzyba w leczeniu jest oczywista. Jednak mając na uwadze fakt, że w 100% nie zbadano jeszcze wszystkich właściwości tego unikalnego grzyba, należy podchodzić bardzo ostrożnie do stosowania suplementów zawierających jego składniki i w żadnym wypadku nie ignorować konieczności wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Cordyceps militaris

Jak pracujemy
Zamówienie
Wysyłka następnego dnia
Odbiór towarów
Wynik przyjmowania
O PROJEKCIE
muchomor guru
Witam, nazywam się Ed!
To jest moja strona internetowa i tutaj sprzedaję muchomory do mikrodozowania. Bardzo się cieszę, że biorę udział w tym procesie, bo wiem na pewno, że korzyści płynące z muchomorów dla ludzi są realne i oczywiste :)
Muchomor czerwony na Ukrainie jest całkowicie legalny i można go bezpiecznie używać bez obaw o naruszenie prawa. Zawsze osobiście ściśle monitoruję jakość grzybów. Przyznam szczerze, że sam nie zbieram muchomorów, jednak osobiście znam wszystkich grzybiarzy, którzy udają się na ciche polowanie na lecznicze muchomory.
Dokładnie kontroluję również wszystkie etapy czyszczenia i suszenia pieczarek. Oczywiście minimalna ilość piasku na czapkach pozostaje nawet po obróbce, ale staramy się, aby ta liczba była minimalna.
Suszone pieczarki pakujemy w woreczki strunowe. Podczas procesu pakowania dbamy o to, aby całe powietrze zostało w jak największym stopniu usunięte. Wcześniej próbowaliśmy używać odkurzacza, ale szczerze mówiąc, wygląd takich grzybów był, cóż, zupełnie nie do zaprezentowania. Dlatego wyłączyliśmy dla siebie taki sposób pakowania.
Z sukcesem zrealizowano już liczne wysyłki za granicę. Z wyjątkiem Mołdawii, pieczarki z powodzeniem dostarczane są do wszystkich krajów.
Myślę, że spodoba Ci się współpraca :) Do zobaczenia wkrótce!
Naklejki na telegram
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły można znaleźć pod linkiem