Red fly agaric hats

OPINIE O MIKRODAWKOWANIA AMANITA MUSCARIA

Recenzje z czatu Baby Maszy na temat stosowania muchomorów w mirodozingu
Kurs trwał 20 dni
Zaczęło się od 1,5g obniżonego do 1. Rano na pusty żołądek 20-30 minut przed śniadaniem, czasami na przemian 0,8g
Przypływ energii, pozytywne emocje, empatia dla innych.
Chcę również poruszyć komunikację niewerbalną. Czytał i rozumiał ludzi poprzez mimikę twarzy, wszelkie ich reakcje i stan emocjonalny.
Szczególnie pomógł mi w zatrudnieniu w sprzedaży, doskonale pokazał się podczas stażu i szybko znalazłem kontakt z całym zespołem poprzez łatwą i pozytywną komunikację

W tej godzinie, 10 dni po zakończeniu MD, zacząłem uświadamiać sobie wiele rzeczy, o których myślałem powierzchownie i nie mogłem znaleźć odpowiedzi, ale teraz myśli na konkretny temat są tak jasne, że nawet nie mam ochoty i sensu poświęcić ten temat osobom znajomym lub mało znanym. W ogóle ta część chyba nie jest jasno sformułowana, ale kto wie, myślę, że to złapie.

Z głównych zalet:
-Po rozpoczęciu MD łaknienie alkoholu całkowicie zniknęło (mały minus tego, że w końcu zdałem sobie sprawę, co to za trucizna i jestem wściekły na to, jak to gówno jest promowane, uważając, że jest to absolutnie normalna i fajna substancja Absolutnie wszędzie propaganda, zaczynając od reklamy w Internecie, kończąc na społeczeństwie młodzieży i dorosłych, określających alkohol jako fajny i cudowny)
-I zrezygnowałem z cukru.

Minus jeden:
Pragnienie palenia nie zniknęło, a może nawet bardziej
- Od osobistej kobiety Maszy, Krótka recenzja md mhm
Według moich odczuć nie ma cofnięcia, jeśli nie przekroczysz dawki do MINIDozing. Przeszedłem już do piątego miesiąca MKD. Teraz znów zacząłem go brać po dwutygodniowej przerwie (nawet trochę ponad dwutygodniowej) I co ciekawe... Po pierwsze, podczas przerwy utrzymywałem stabilny stan pozytywny. Do mcd. miał przedłużającą się depresję. Doszło też do zaostrzenia przewodu pokarmowego, bardzo silnego, jak nigdy dotąd.

Nie łączyłem go z muchomorem. A teraz myślę, że może on był powodem. Ponieważ wtedy nastąpiła gwałtowna poprawa. A teraz latam i fruwam. Zaraz to sprawdzę i będę wiedział na pewno. Generalnie już po czterech mikrosekundach miesięcy odczułem skumulowany efekt i zdecydowanie nie znika, jeśli przestaniesz. Ogólna kondycja jest doskonała, nastrój dobry, odwrócił się od słodyczy, ale nie do końca. Z alkoholu też całkowicie, więc tak naprawdę nie piłem dużo, ale teraz w ogóle nie chcę nawet smacznego estetycznego alkoholu. Bardzo rzadko palę Marię, dla dodatkowych wglądów (mniej więcej raz w miesiącu). Teraz myślę o wzięciu kolejnego miesiąca i skończeniu do jesieni.
— Od osobistej kobiety Masza
Przy okazji mogę napisać krótką recenzję o mikrodozowaniu mojego męża. Mikrodozował przez prawie dwa tygodnie i zrezygnował, ponieważ nie zauważył żadnego zauważalnego efektu.

Co się właściwie stało. W pierwszych dniach mhm go uśpił, bo nie jest dobrze spać przez 5-6 godzin. Potem sen krótszy niż 7-8 godzin nie działał.
Nie zaobserwowano efektu stymulującego, stąd wniosek, że jeśli nie ma spadku, depresji czy czegoś innego, to wszystko pozostaje takie, jakie jest.
Co ciekawsze – zaczęły przechodzić problemy ze skórą.
Myślę, że aby kontynuować pracę ze skórą, trzeba kupić maść lub krem ​​z mxm.
Odbiór wewnętrzny w ogóle nie dał osobie zdrowej i zadowolonej z życia niczego szczególnego.

W niektórych miejscach pozostały nieleczone versicolor versicolor - to taka przewlekła infekcja grzybicza. Zacząłem przekazywać mikrodozowanie, ale nie udało mi się przejść całkowicie.
Nawiasem mówiąc, jeden wyszedł nie jest jasny - czy pozytywny, czy negatywny efekt.
Mhm okazał się słabo kompatybilny z alkoholem.
Mąż wypił kilka butelek wieczorem, a następnego dnia był bardzo chory, bolał go brzuch.
Na tym eksperyment został przez niego ukończony, ponieważ. nie zaobserwowano oczywistych korzyści, ale pojawiło się ograniczenie.
— Od osobistej kobiety Masza
Mikrodozowanie zajmuję od około miesiąca. Rano około 0,5, wieczorem też. Czasami robię sobie przerwy na kilka dni. Przez cały ten czas zauważyłem w swoim zachowaniu, że jeśli robię coś, co nie jest prawdą, czy to oglądam YouTube, czy inne rzeczy, później bardzo się denerwuję na wszystko wokół mnie, jest panika i poczucie, że życie cieknie gdzieś. Jak tylko pracuję, mam w głowie ogromną jasność, całkowity spokój nawet przed samymi terminami i dużo energii. Wciąż jest lenistwo, ale teraz nie sprawia to wiele przyjemności, a zdając sobie sprawę, że pod muchami nie można spokojnie leżeć w bezczynności i lenistwie, zaczynasz wchodzić w swoje problemy i sprawy z jasną głową i całkowitym spokojem.
— Od osobistej kobiety Masza
Dobra godzina przyjaciele. Chciałbym podzielić się moimi ostatnimi doświadczeniami. Md mhm 6 miesięcy. 1 gr. Na dzień. W trakcie tego MD rzucił palenie siei, Marya, odwróciła się od pijaka i wielu innych pozytywnych rezultatów. Złapałem ból gardła, kaszel. W celu leczenia wieczorem wypiłem 4 gr. Olej CBD Mhm i thc na kaszel i odkrztuszanie oraz rozrzedzenie śluzu. Poszedł spać. W okolicy klatki piersiowej - dostałem ognisty orzech, z którego przez ciało zaczęły przechodzić fale o stałej częstotliwości. Byłem spokojny. Świadomość się nie zmienia. Trwało to około 2 godzin. Potem zasnął, bo była noc. Następnego dnia czułem się świetnie. Potem zapisałam się na siłownię i zaczęłam chodzić. Wcześniej uprawiał sport ostatni raz od 20 lat, tj. 20 lat temu.

Przypadkowo W zabawie z dziećmi postanowiłem stanąć do góry nogami na głowie. I udało mi się stać przez około 5 sekund. Domowe oszołomienie! Następnego dnia spróbowałem ponownie i udało mi się zdobyć 10 sekund i mogę więcej, stoję prosto. Wcześniej takich umiejętności nie było. Zacząłem badać ciało, miejsce, w którym w klatce piersiowej znajdowała się kula ognia, to jest obszar grasicy. Myślę, że przyjmowane leki ziołowe mogły pobudzić grasicę. Teraz ból mięśni po treningu, a jutro idę na siłownię. Md mhm dalej 1 gr. Rankiem.
— Od osobistej kobiety Masza
KATALOG

Muchomor czerwony: 6 opcji produktu

Muchomor czerwony, plamisty i królewski

Soplówka jeżowata (Lwia grzywa)

Cordyceps militaris

Troychatka

Brzozowy chaga

Hubiak pospolity

Jak pracujemy
Zamówienie
Wysyłka następnego dnia
Odbiór towarów
Wynik przyjmowania