Instrukcje MIKRODAWKOWANIA
PlAMISTy muchomor

Muchomor dla dobrych ludzi
Zrobiony fabrycznie
na dobre
ludzie z dobrymi intencjami

Muchomor pantera
w kapsułkach

Niniejsza instrukcja ma charakter informacyjny i jest osobistym doświadczeniem autora oraz doświadczeniem innych osób

Muchomor plamisty w kapsułkach (Amanita Pantherina)

Działanie muchomora panterowego, który występuje w kapsułkach, jest bardzo podobne do tabletki NZT, która znacznie zwiększała aktywność i wydajność człowieka do maksimum. Tak było w filmie "Nieograniczona" (film nie jest tak straszny, jak sugeruje tytuł:).
Czy ktoś go oglądał i rozumie o czym mówię.

Dlatego seria kapsułek z muchomora panterowego jest przeznaczona wyłącznie dla tych, którzy rozumieją jego moc. Osobiście uważam, że jest on przynajmniej pięć razy silniejszy od czerwonych muchomorów. Co więcej, sam efekt i stany różnią się od Amanita Muscaria. Na przykład, jeśli czerwony muchomor może działać łagodniej przy dawce 2 gramów, to panterowy nawet przy 0,5 grama odczuwa się jako potężny napływ siły i zauważalną zmianę świadomości. Przy dawkach od 1 do 2 gramów wystąpi lekka podróż. Przy dawkach od 2 do 4 gramów może to już być pełnoprawna, bardzo silna podróż!

Nie piłbym go codziennie, ale być może po prostu jeszcze nie jestem gotowy na tak potężne objawy. Jeśli chodzi o odczucia, czułem w sobie wężową siłę, a nawet śniły mi się węże w nocy. Zdarzyło się to trzy lub cztery razy.
WAGA:
W każdej kapsułce zawiera się 0,3 g muchomora panterowego. Zalecam picie dokładnie takiej dawki, jeśli mówimy o mikrodawkowaniu. Nie udzielamy konsultacji dotyczących silnych podróży.

DAWKOWANIE kapsułek Amanita Pantherina:

Mikrodozowanie to nie więcej niż 0,3 g!

Wszystko, co już może powodować drobne zmiany w świadomości. Dawka 1 g może być przy wystarczającej zmianie świadomości.


CZĘSTOTLIWOŚĆ PRZYJĘĆ:

Lepiej pić z przerwami, codziennie. Ale możesz spróbować swojej opcji.


PROSZĘ być tak ostrożnym, jak to możliwe podczas użytkowania. Jeśli wypiłeś 0,3, 0,6 lub 1 g, nie dodawaj więcej w ciągu dnia! Wypiłem maksymalnie 1 g i czułem się na skraju tripu.


NIE POLECAM picia na noc. Tylko po południu lub rano


Stosowanie muchomora pantery nie zostało tak naprawdę dogłębnie zbadane, a informacje są tylko częściowo dostarczane przez tych, którzy z nim eksperymentowali. Dlatego maksymalna ostrożność i świadomość!

KATALOG

Muchomor czerwony: 6 opcji produktu

Muchomor czerwony, plamisty i królewski

Soplówka jeżowata (Lwia grzywa)

Cordyceps militaris

Troychatka

Brzozowy chaga

Hubiak pospolity

Jak pracujemy
Zamówienie
Wysyłka następnego dnia
Odbiór towarów
Wynik przyjmowania

Fizjologiczne i
wskazania psychoterapeutyczne

Lecznicze i dobroczynne właściwości kapsułek czerwonego muchomora sprawdziły się zarówno w fizjologii, jak iw psychoterapii. Fizjologiczne problemy i patologie, z którymi mikrodawkowanie muchomora pomaga sobie radzić, obejmują:

 • optymalizacja pracy wszystkich narządów i układów organizmu;
 • łagodzenie bólu stawów i mięśni – przy czym mówimy o przypadkach nawet przewlekłych;
 • poprawa aktywności i wydajności mózgu;
 • zapewnienie zdrowego snu;
 • właściwości adaptogenne;
 • zmagać się z syndromem ciągłego zmęczenia;
 • ochrona przed infekcjami bakteryjnymi i wirusowymi;
 • redukcja reakcji alergicznych;
 • naturalny doping podczas wzmożonej aktywności fizycznej;
 • eliminacja toksyn i optymalizacja pracy przewodu pokarmowego.

Ponadto naukowcy zauważają, że przyjmowanie mikrodawek suszu czerwonego muchomora doskonale sprawdza się w celu zwiększenia aktywności seksualnej. Co więcej, wyniki są równie dobre dla kobiet i mężczyzn.

Jeśli chodzi o zastosowanie w celu uzyskania efektu psychoterapeutycznego, tutaj muchomor czerwony w mykodozowaniu w kapsułkach pomoże:

 • pozbyć się depresji, biorąc pod uwagę sezonowość;
 • pozbędzie się granicznych stanów psychicznych;
 • pozbyć się „dialogu ze sobą”;
 • zwiększyć poziom pewności siebie;
 • zapewnić kreatywne myślenie w rozwiązywaniu starych i nowych zadań;
 • pozbyć się złych nawyków - palenia i alkoholu.
Ponadto muchomor w kapsułkach mikrodozujących pomoże delikatnie ograniczyć, a następnie zaprzestać stosowania leków psychotropowych.

Czy są jakieś przeciwwskazania?


Pomimo wyraźnych i naukowo udowodnionych pozytywnych właściwości leczniczych muchomora, w niektórych przypadkach nadal nie zaleca się jego przyjmowania. Lub, jeśli chęć wypróbowania cudownych środków z czerwonego muchomora jest już bardzo silna - przed rozpoczęciem leczenia koniecznie skonsultuj się z lekarzem. Lekarze mogą zabronić przyjmowania czerwonego muchomora w następujących przypadkach:

 • dysfunkcja układu sercowo-naczyniowego;
 • dysfunkcja układu sercowo-naczyniowego;
 • choroby przewodu pokarmowego, wątroby, nerek, trzustki i dróg moczowych;
 • ciąża.

Osobom poniżej 18 roku życia nie zaleca się również przyjmowania suszonych preparatów z muchomora czerwonego.

O PROJEKCIE
muchomor guru
Witam, nazywam się Ed!
To jest moja strona internetowa i tutaj sprzedaję muchomory do mikrodozowania. Bardzo się cieszę, że biorę udział w tym procesie, bo wiem na pewno, że korzyści płynące z muchomorów dla ludzi są realne i oczywiste :)
Muchomor czerwony na Ukrainie jest całkowicie legalny i można go bezpiecznie używać bez obaw o naruszenie prawa. Zawsze osobiście ściśle monitoruję jakość grzybów. Przyznam szczerze, że sam nie zbieram muchomorów, jednak osobiście znam wszystkich grzybiarzy, którzy udają się na ciche polowanie na lecznicze muchomory.
Dokładnie kontroluję również wszystkie etapy czyszczenia i suszenia pieczarek. Oczywiście minimalna ilość piasku na czapkach pozostaje nawet po obróbce, ale staramy się, aby ta liczba była minimalna.
Suszone pieczarki pakujemy w woreczki strunowe. Podczas procesu pakowania dbamy o to, aby całe powietrze zostało w jak największym stopniu usunięte. Wcześniej próbowaliśmy używać odkurzacza, ale szczerze mówiąc, wygląd takich grzybów był, cóż, zupełnie nie do zaprezentowania. Dlatego wyłączyliśmy dla siebie taki sposób pakowania.
Z sukcesem zrealizowano już liczne wysyłki za granicę. Z wyjątkiem Mołdawii, pieczarki z powodzeniem dostarczane są do wszystkich krajów.
Myślę, że spodoba Ci się współpraca :) Do zobaczenia wkrótce!
Naklejki na telegram
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły można znaleźć pod linkiem