Muchomor cerwony w kapsułkach 120 x 0,5g (66€)

MXMK120
290
100% proszek z czerwonej muchy w kapsułkach 120 x 0,5g do mikrodawkowania.
Waga całkowita 60g.
SEZON 07.2023

Istnieją dwa kursy - 30 lub 60 dni, w zależności od dawki (0,5 g lub 1 g). Jest to wygodny sposób podawania dla osób, które unikają nieprzyjemnego smaku muchomora lub nie potrafią dokładnie zważyć kapeluszy grzybów.


Rzeczywiście, lecznicze właściwości czerwonego muchomora były znane naszym odległym przodkom. Wiedzieli, jak prawidłowo przygotować leki z grzybów rosnących zarówno w lasach iglastych, jak i liściastych.


Substancje chemiczne zawarte w muchomorze sprawiają, że konieczne jest stworzenie leków, które można skutecznie stosować w leczeniu różnych chorób, m.in.:

  • ból pochodzenia reumatycznego.
  • choroby stawów.
  • nowotwory łagodne i złośliwe.
  • problemy dermatologiczne.
  • robaczyca
  • przeciwbólowy.

Uważa się, że osoby stosujące mikrodozowanie prawie nigdy nie chorują na przeziębienia i mają zwiększoną odporność na infekcje wirusowe i bakteryjne.


Mikrodawkowanie może faktycznie wpływać na funkcjonowanie mózgu, promując bardziej otwarte myślenie i zachęcając do uczenia się nowych rzeczy. Zmiany te mogą pobudzić osobę do większej aktywności w uczeniu się i rozwoju. Rezultatem jest poziom konkurencyjny we współczesnym świecie.


Zrozumienie i kreatywne przetwarzanie ogromnych ilości informacji staje się dostępne dla mikrodozatorów. Zaawansowane możliwości pomagają im stawić czoła wyzwaniom współczesnego świata. Mikrodawkowanie może zapewnić wsparcie potrzeb emocjonalnych, psychologicznych i fizycznych.


Więcej o aplikacji

https://muxomor.pl/microdosing
ZAPłATA
Akceptujemy płatności kartą, Wise, kryptowaluty itp. Przesyłki międzynarodowe podlegają pełnej przedpłacie.
DOSTAWA
Poczta na terenie całej Polski w 5-7 dni.
Również dostawa na terenie Europy i świata.
Podobne produkty
Zostaw swoją opinię. Będziemy lepsi :)