Red fly agaric hats

OPINIE O MIKRODAWKOWANIA AMANITA 2

Informacje zwrotne od naszych klientów.
Jak również fragmenty rozmowy Baby Maszy na temat wykorzystania muchomorów w mirodozingu.

Informacje zwrotne od naszych klientów:

44 lata, waga 57-60 kg.

Zacząłem mikrodozowanie po półtoramiesięcznym obżeraniu się po 2-3 dniach.
Cele: pozbyć się uzależnienia od tytoniu i alkoholu oraz wyleczyć grzyba na nodze.
W rezultacie nie piję przez miesiąc, gdzieś przeczytałem, że w połączeniu z muchomorami może dojść do śmierci. Ale jest fakt, że nie ciągnie się tak, jak poprzednio.
Wręcz przeciwnie, palenie stało się bardziej chciwe, jak to ma miejsce na tle opiatów.
Grzyb jeszcze się nie poddaje, ale nie miałam nadziei tak szybko...
Bonus: Muchomor uratował mnie od zwiększonego zmęczenia i chronicznego zmęczenia, które trwało przez wiele lat. To tak, jakbym wrócił 10-15 lat temu. Zacząłem wcześnie wstawać bez budzika, to było tylko w wojsku, jestem zdumiony! Nie czuję dawnej pogardy dla początku dnia!
"Bateria w dupie" utracona wiele lat temu została przywrócona, włączała się sporadycznie, gdy pracowałem przy moim aucie, teraz jest mi łatwiej pracować.

Preferencje żywieniowe się nie zmieniły, ale zauważyłem, że stać mnie na bardziej pikantne jedzenie bez negatywnych konsekwencji dla przewodu pokarmowego.
W pierwszych czterech dniach MKD zjadł ćwiartkę ze średniej wielkości kapelusza, który dał mi kolega, trzy godziny po przyjęciu odwiedziła mnie podła parafia, bardzo podobna do stanu bezradności, strachu i paniki, która towarzyszyła przez suche drewno, to szybko minęło po wypiciu pół litra wody (podobne ataki miałem pod koniec objadania się, kiedy szedłem do pracy z kacem na początku dnia, a jeszcze przed objadaniem było kilka razy, kiedy byłem bardzo zdenerwowany), a potem po prostu stan pogody i jednocześnie spokój czy coś.

Kiedy czapka się skończyła, trochę puchła, 200-300 gramów i wszystko było w porządku, ale następnego dnia czułem się, jakbym wypił butelkę.
Kilka dni później zacząłem stosować MKD zmielony na 2,5 grama, ale ponieważ ataki się powtarzały, spróbowałem zaparzyć proszek i ataki ustały. Przez kilka dni parzyłam około 1 grama różnymi sposobami i uznałam, że najlepszy efekt daje polewanie przez pół godziny gorącą wodą o temperaturze 80-90 stopni z sokiem z cytryny i picie bez filtrowania.
Po zaparzeniu postanowiłem spróbować 0,6 grama suchego proszku i znowu dostałem podłe przybycie.

Ponieważ zaparzona jest bardziej miękka i bardziej zmierzona i nie do końca nadaje się do mojej pracy, postanowiłem pozostać suchym, wystarczy zejść do 0,3 grama, po kilku dniach brania 0,3 spróbowałem 0,6 i nic mi już nie przeszkadza, wszystko odeszło, dobre samopoczucie przez cały dzień Amanita powoli przystosowuje się i leczy.
Wyciągnąłem wnioski na temat MKD, ale w tym procesie poeksperymentuję trochę więcej ????
Wszystko dobrze i zdrowie!
Szacunek i szacunek dla Baby Maszy!
— Od osobistej kobiety Masza
Mikrodawki pomogły mi poradzić sobie z głęboką depresją po rozstaniu, mój organizm też się oczyścił, ze wszystkich dziur wydostawał się śluz, po tym bez problemu odstawiłam cukier (chociaż piłam 2 litry coli dziennie, siedziałam bardzo ciasno i piłem herbatę po 3,5 łyżki cukru) i tak dalej, zgodnie z twoją radą odmówiłem mąki i mięsa. Zauważyłem też na własnej skórze, jak staję się bardziej agresywny, gdy jem mięso i traci się przytomność. Upewniłem się też, że zjadłem to, czego potrzebują różne żywe stworzenia w moim ciele, po tym, jak Mhm je wyrzucił, nie potrzebowałem już cukru i tak dalej w takich ilościach. Kolejnym plusem jest to, że całkowicie przestałem grać w gry wideo, to był mój problem od dzieciństwa, przeszły na to setki tysięcy godzin w moim życiu. Ale teraz, w wieku 23 lat, po tym, jak uderzyły mnie wszystkie problemy, obudziłem się, skorupa pękła (jak mówisz na jednym z filmów) i naprawdę zaczęłam zauważać znaki wszechświata, czuję coś, co Nie zauważyłem wcześniej, całej tej synchroniczności i widzę związki przyczynowo-skutkowe w moim życiu, przyszło zrozumienie, że muszę do tego dojść, dla mnie to po prostu oczywiste.

Dzięki mhm i tobie poszedłem na całość do samorozwoju, uporządkowałem się i są jasne intencje, co dalej) Czytam Mackenowi, Leary'emu, Wilsonowi itp. i wszystko idzie dobrze z hukiem. Dostaję takie uwalnianie endorfin w mózgu poprzez przyswajanie ciekawych informacji, tak jak miałeś okres, wydaje mi się, że w ten sposób przygotowuję się przez teorię do głębszych praktyk. A początkiem było palenie marihuany, palę niecały rok, byłem takim konsumentem, paliłem dla zabawy, ale już nauczyłem się jak prawidłowo używać tego narzędzia do rozwoju. Przepraszam za tak obszerny tekst, naprawdę chciałem się z tobą podzielić. Bardzo Cię szanuję i jestem wdzięczna za to, że pojawiłaś się na mojej drodze, to dla mnie wiele znaczy!
— Od osobistej kobiety Masza
Suchy mielony muchomor 0,65 gram, po kilku dniach przyjmowania 0,8 - 0,9 parzony. W tym samym czasie warzony działał niepostrzeżenie, a wytrawny dostarczał podłego przybycia.
Przywrócili mi dawną sprawność, aktywność, znów mogę pracować, zapominając o zmęczeniu i jedzeniu, wstawać rano nie gardząc początkiem dnia.
Nie było paniki i depresji, było chroniczne zmęczenie i zmęczenie, być może stan beznadziejności i brak możliwości uświadomienia sobie siebie były przytłaczające, teraz tego nie ma.

Ataki te są najprawdopodobniej związane z nerwowym przeciążeniem relacji rodzinnych, a następnie upijaniem się przez kilka tygodni.
Muchomor zdziała cuda, tylko że na początku przeraziło mnie ostre przejście pod jego wpływem.
W przyszłości postawię się na poznanie Nauczyciela lub kogoś takiego jak On. Zobaczmy dalej. Chcę się uczyć, tak mało nauczyłem się w tym życiu...
— Od osobistej kobiety Masza
Dobra godzina przyjaciele. Chciałbym podzielić się moimi ostatnimi doświadczeniami. Md mhm 6 miesięcy. 1 gr. Na dzień. W trakcie tego MD rzucił palenie siei, Marya, odwróciła się od pijaka i wielu innych pozytywnych rezultatów. Złapałem ból gardła, kaszel. W celu leczenia wieczorem wypiłem 4 gr. Olej CBD Mhm i thc na kaszel i odkrztuszanie oraz rozrzedzenie śluzu. Poszedł spać. W okolicy klatki piersiowej - dostałem ognisty orzech, z którego przez ciało zaczęły przechodzić fale o stałej częstotliwości. Byłem spokojny. Świadomość się nie zmienia. Trwało to około 2 godzin. Potem zasnął, bo była noc. Następnego dnia czułem się świetnie. Potem zapisałam się na siłownię i zaczęłam chodzić. Wcześniej uprawiał sport ostatni raz od 20 lat, tj. 20 lat temu.

Przypadkowo W zabawie z dziećmi postanowiłem stanąć do góry nogami na głowie. I udało mi się stać przez około 5 sekund. Domowe oszołomienie! Następnego dnia spróbowałem ponownie i udało mi się zdobyć 10 sekund i mogę więcej, stoję prosto. Wcześniej takich umiejętności nie było. Zacząłem badać ciało, miejsce, w którym w klatce piersiowej znajdowała się kula ognia, to jest obszar grasicy. Myślę, że przyjmowane leki ziołowe mogły pobudzić grasicę. Teraz ból mięśni po treningu, a jutro idę na siłownię. Md mhm dalej 1 gr. Rankiem.
— Od osobistej kobiety Masza
To na pewno nie zadziała, jeśli nie będziesz pracował nad sobą.
Alkohol jest odpychający. To chyba uspokaja.
Na pierwszych przyjęciach zaczął intensywnie palić Mary Ivanna.
Po pierwszym miesiącu zupełnie o tym zapomniałem.
Były tygodniowe przerwy.
Piłem, bo byłem na wakacjach.
Wydawało mi się, że pomogło to spokojnie przejść przez stresującą sytuację w pracy. Zdecydowałem, że to lekcja.

Wziąłem 1g rano na pusty żołądek.
Jeśli to zaakceptowałem, uważam się za odpowiedzialny za to), więc starałem się kontrolować.
Krótko mówiąc, to tak.
Kupiłem kolejne 50 g. Będę kontynuował.
Jeśli nie zacznę mikrodozowania ibogi.
— Od osobistej kobiety Masza
Wszystkie Youshki!) Pierwszy tydzień na Jego Królewskiej Mości Amanita!
Przez pierwsze dwa dni energia biła jak fontanna, nie umiem dokładnie określić dawki, kuchnia waży jak się okazało od 1g czekam na przybycie biżuterii, teraz łyżeczka jest zmielona przez młynek do tytoniu). Rano na czczo i przed snem na godzinę! Po tym, jak wszystko się ustabilizowało, sprawy stają się bardziej pracowite, bez rozpraszania się otaczającymi rzeczami.

Sen jest jak po marivanie, bez zdjęć, ale rano nie ma problemów z otwarciem oczu.
Myślę, że wezmę kurs na jak długo potrwa 50g i przerwę!
Oczywiście spodziewałem się żywych snów, ale one po prostu nie istnieją. Chociaż kiedy zainteresowałem się świadomymi snami, zniknęły całkowicie). :modlić się: aho
— Od osobistej kobiety Masza
KATALOG

Muchomor czerwony: 6 opcji produktu

Muchomor czerwony, plamisty i królewski

Soplówka jeżowata (Lwia grzywa)

Cordyceps militaris

Troychatka

Brzozowy chaga

Hubiak pospolity

Jak pracujemy
Zamówienie
Wysyłka następnego dnia
Odbiór towarów
Wynik przyjmowania