Kapsułki muchomora królewskiego 120 x 0,3 g

KorolK120
332
Kapsułki muchomora królewskiego (Amanita Regalis) do mikrodawkowania, 120 sztuk po 0,3 g. Przechowywane w wygodnym słoiku z pokrywką.
Waga: 36 gramów.

Składniki: suszony mielony grzyb Amanita Regalis (muchomor królewski), wegetariańskie kapsułki.
Zalecane dzienne spożycie: 0,6 g (2 kapsułki) można przyjmować podczas jednego lub dwóch posiłków (rano i wieczorem).

Wygodny do przyjmowania dla osób, które nie lubią smaku muchomora lub nie mają możliwości zważenia kapsułek muchomora.

Muchomor królewski (łac. Amanita Regalis) to psychoaktywny grzyb o wysokiej zawartości kwasu ibotenowego i muscimolu, które wpływają na układ nerwowy. Spożywanie niewielkich dawek suszonego grzyba zwiększa skuteczność leczenia wielu chorób, w tym poważnych. Grzyb ten znany jest również pod nazwami ammanita królewska lub grzyb królewski.

W przeciwieństwie do muchomora czerwonego i muchomora panterowatego, muchomor królewski nie zawiera nawet niewielkiej dawki muskaryny. Zawiera jedynie muscimol i kwas ibotenowy.

Muchomor królewski jest często mylony z muchomorem czerwonym i panterowatym, ponieważ zewnętrznie są one pomiędzy tymi gatunkami. Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej, muchomor królewski można łatwo odróżnić od muchomora czerwonego po tym, że jego kapelusz nie ma nawet odrobiny czerwonego zabarwienia.

Jego ubarwienie jest wyłącznie żółte, białe i brązowe. Ponadto muchomor królewski ma żółte płatki na łodydze, których nie ma muchomor czerwony.
ZAPłATA
Akceptujemy płatności kartą, Wise, kryptowaluty itp. Przesyłki międzynarodowe podlegają pełnej przedpłacie.
DOSTAWA
Poczta na terenie całej Polski w 5-7 dni.
Również dostawa na terenie Europy i świata.
Podobne produkty
Zostaw swoją opinię. Będziemy lepsi :)