Muchomor królewski proszek 50 g

KorolMol50
463
Zmielony muchomor Amanita Regalis.
Przechowywany w wygodnym słoiku z pokrywką.
Waga: 50 gramów (dwa wygodne słoiki po 25 g).

Składniki: zmielony muchomor Amanita Regalis.
Zalecane dzienne spożycie: 0,6 g dziennie. Można przyjmować w jednej lub dwóch dawkach (rano i wieczorem), popijając ciepłą wodą.

Muchomor królewski (łac. Amanita Regalis) to psychoaktywny grzyb o wysokiej zawartości kwasu ibotenowego i muscimolu, wpływający na układ nerwowy. Spożywanie niewielkich dawek suszonego grzyba zwiększa skuteczność leczenia wielu chorób, w tym poważnych. Grzyb ten znany jest również pod nazwami ammanita królewska lub grzyb królewski.

W przeciwieństwie do muchomora czerwonego i muchomora panterowatego, muchomor królewski nie zawiera nawet niewielkiej dawki muskaryny. Zawiera jedynie muscimol i kwas ibotenowy.

Muchomor królewski jest często mylony z muchomorem czerwonym i panterowatym, ponieważ zewnętrznie są one pomiędzy tymi gatunkami. Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej, muchomor królewski można łatwo odróżnić od muchomora czerwonego po tym, że jego kapelusz nie ma nawet odrobiny czerwonego zabarwienia.

Jego ubarwienie jest wyłącznie żółte, białe i brązowe. Ponadto muchomor królewski ma żółte płatki na łodydze, których nie ma muchomor czerwony.
ZAPłATA
Akceptujemy płatności kartą, Wise, kryptowaluty itp. Przesyłki międzynarodowe podlegają pełnej przedpłacie.
DOSTAWA
Poczta na terenie całej Polski w 5-7 dni.
Również dostawa na terenie Europy i świata.
Podobne produkty
Zostaw swoją opinię. Będziemy lepsi :)