Całe kapelusze muchomora królewskiego 50 g

Korol_Hat_50
505
SEZON 09.2023.

Całe kapelusze muchomora Amanita Regalis. Przechowywane w torebkach kraft.

Waga: 50 gramów (dwie torebki po 25 g).
Składniki: całe kapsle muchomora Amanita Regalis.
Zalecana dzienna dawka: 0,6 g dziennie. Można przyjmować w jednym lub dwóch posiłkach (rano i wieczorem), popijając ciepłą wodą.

Muchomor królewski (łac. Amanita Regalis) to psychoaktywny grzyb o wysokiej zawartości kwasu ibotenowego i muscimolu, wpływający na układ nerwowy. Spożywanie niewielkich dawek suszonego grzyba zwiększa skuteczność leczenia wielu chorób, w tym poważnych. Grzyb ten znany jest również pod nazwami ammanita królewska lub grzyb królewski.

W przeciwieństwie do muchomora czerwonego i muchomora panterowatego, muchomor królewski nie zawiera nawet niewielkiej dawki muskaryny. Zawiera jedynie muscimol i kwas ibotenowy.

Muchomor królewski jest często mylony z muchomorem czerwonym i panterowatym, ponieważ zewnętrznie są one pomiędzy tymi gatunkami. Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej, muchomor królewski można łatwo odróżnić od muchomora czerwonego po tym, że jego kapelusz nie ma nawet odrobiny czerwonego zabarwienia.

Jego ubarwienie jest wyłącznie żółte, białe i brązowe. Ponadto muchomor królewski ma żółte płatki na łodydze, których nie ma muchomor czerwony.
ZAPłATA
Akceptujemy płatności kartą, Wise, kryptowaluty itp. Przesyłki międzynarodowe podlegają pełnej przedpłacie.
DOSTAWA
Poczta na terenie całej Polski w 5-7 dni.
Również dostawa na terenie Europy i świata.
Podobne produkty
Zostaw swoją opinię. Będziemy lepsi :)