MIX Muchomor i soplówka jeżowata w kapsułkach 60 x 0,5g (28€)

60mixpl
110
Kapsułki z muchomora czerwonego i hericiuma do mikrodozowania 60 x 0,5g.
Waga całkowita 30g.

Kapsułki z muchomorem czerwonym i grzybem jeżowym przeznaczone są na kurację trwającą 30 lub 60 dni, w zależności od przyjętej dawki (0,5 g lub 1 g). Jest to wygodny sposób kontrolowania dawkowania bez konieczności ważenia grzybów.


Jeż czesany to grzyb aktywnie stosowany w tradycyjnej medycynie wschodniej. Od dawna stosowany jest w kuchni leczniczej Japonii i medycynie chińskiej.


Badania naukowe potwierdzają wiele grup wpływu jeżyny grzebieniowej na fizjologię organizmu człowieka. Obejmują one:

  • antymetabolicznie
  • właściwości przeciwstarzeniowe.
  • przeciwnowotworowy;
  • działania przeciwbólowe.

Bogaty czerwony lub jasnopomarańczowy kolor czapki muchomora tłumaczy się obecnością muskarufiny w jej składzie. To właśnie ta substancja zapewnia owocnikowi grzyba działanie antybiotykowe i przeciwnowotworowe.


Trwałość wybarwień muchomora czerwonego nie jest zbyt duża. Ale muchomor Jacksona rośnie w Ameryce Północnej. Jego kolor jest tak jasny, a pigment tak stabilny, że rdzenni mieszkańcy używają grzyba jako naturalnego barwnika do tkanin.


Adaptogeny, takie jak muchomor czerwony, mają zdolność zapewniania adaptacji organizmu do wszelkich stresujących sytuacji, zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych. Sugeruje to, że jego regularne stosowanie pozwala wszystkim narządom i układom organizmu na znacznie lepszą i szybszą regenerację.


Więcej o aplikacji

https://muxomor.pl/microdosing
ZAPłATA
Akceptujemy płatności kartą, Wise, kryptowaluty itp. Przesyłki międzynarodowe podlegają pełnej przedpłacie.
DOSTAWA
Poczta na terenie całej Polski w 5-7 dni.
Również dostawa na terenie Europy i świata.
Podobne produkty
Zostaw swoją opinię. Będziemy lepsi :)