Muchomor plamisty w kapsułkach 120 x 0.3g (109€)

120panerkapsulpl
360
Mielony plamisty muchomor Amanita Pantherina do mikrodawkowania w kapsułkach
Waga całkowita: 36g (120 x 0.3g)

PANTERA jest znacznie silniejsza od muchomora czerwonego, dlatego należy zachować szczególną ostrożność podczas jej stosowania. Nawet niewielka dawka, 1 gram, może powodować zmiany w świadomości.


Wśród różnych panter muchomor jest uważany, że tak powiem, za „młodszego brata”. Jego wygląd w ogóle nie przyciąga uwagi. W przeciwieństwie do muchomora czerwonego, który w każdym lesie przyciąga wzrok nawet najbardziej niedoświadczonego grzybiarza. Do pewnego stopnia taka niepozorność może być nawet niebezpieczna, ponieważ grzyb można dość łatwo pomylić z niektórymi gatunkami jadalnymi.


Dotyczy to szczególnie bardzo młodych muchomorów czerwonych. Dlatego bardzo ważne jest, zanim zaczniesz szukać grzybów, musisz dokładnie przestudiować jego zdjęcia i wszystkie cechy grzyba. Pomoże Ci to nie popełniać błędów i nie ryzykować zdrowia.


Niektóre rodzaje muchomorów zawierają składnik stosowany w walce z rakiem. Ekstrakty i nalewki z muchomora pantery stosuje się także w leczeniu chorób stawów, łagodzeniu skurczów mózgu i łagodnej miażdżycy.


Współcześni biochemicy zwracają już uwagę na zawartość amigdaliny w muchomorze pantery i składnik ten wykazuje stałą aktywność. Muchomory pantery są również zawarte w wielu ludowych przepisach na leki, które według uzdrowicieli mogą złagodzić reumatyzm, artrozę i zapalenie stawów.


Dlatego też muchomor pantera i jej krewni będą w przyszłości aktywniej wykorzystywani do tworzenia nowych leków, po przeprowadzeniu serii konsekwentnych badań.


Więcej o aplikacji

https://muxomor.pl/microdosing
ZAPłATA
Akceptujemy płatności kartą, Wise, kryptowaluty itp. Przesyłki międzynarodowe podlegają pełnej przedpłacie.
DOSTAWA
Poczta na terenie całej Polski w 5-7 dni.
Również dostawa na terenie Europy i świata.
Podobne produkty
Zostaw swoją opinię. Będziemy lepsi :)