Muchomor plamisty w kapsułkach 60 x 0.3g (42€)

60panerkapsulpl
180
Mielony plamisty muchomor Amanita Pantherina do mikrodawkowania w kapsułkach
Waga całkowita: 18g (60 x 0.3g)

PANTERA jest znacznie silniejsza od muchomora czerwonego, dlatego należy zachować szczególną ostrożność podczas jej stosowania. Nawet niewielka dawka, 1 gram, może powodować zmiany w świadomości.


Zawartość substancji halucynogennych sprawia, że ​​muchomor pantera wykazuje najsilniejsze działanie fizjologiczne. Ze względu na obecność w grzybie biogennej aminy choliny, najczęściej wykorzystuje się ją jako stymulator procesów metabolicznych w organizmie. Przydatny w leczeniu następujących chorób:

  • nowotwory różnego pochodzenia;
  • skleroza i migrena.
  • ból stawów i bolesne odczucia w kościach;

Aby przygotować preparaty lecznicze z muchomora pantery, użyj suszonych czapek. Suszone kapelusze grzybów można również stosować do leczenia otwartych powierzchni ran. Czapkę wystarczy po prostu nałożyć na ranę, a w ciągu kilku godzin możliwe będzie zaciśnięcie ran.


Muchomor pantera można łatwo pomylić z muchomorem wysokim. Wygląda jak pantera i wysoki muchomor. Główne różnice między gatunkami dotyczą nogi. U pantery jest niższy, a na czapce muchomora pantery znajdują się białe płatki. Szaro-różowy muchomor różni się od muchy pantery:

  1. zmiana koloru miąższu po przekrojeniu - staje się różowy, płynnie przechodzący w wino;
  2. pierścionek w paski z brodami;
  3. brak blizn wzdłuż krawędzi czapki; szary kolor płatków.

Ten gatunek muchomora z rodziny Amanita zaliczany jest do warunkowo jadalnych. W takim przypadku wymagana jest obróbka cieplna z wymianą wody. Pantera i szaro-czerwony muchomor mogą rosnąć bardzo blisko siebie.


Dlatego jeśli znajdziesz rodzinę szaro-różowych muchomorów, przygotuj się na to, że pantery mogą z łatwością rosnąć między nimi.


Więcej o aplikacji

https://muxomor.pl/microdosing
ZAPłATA
Akceptujemy płatności kartą, Wise, kryptowaluty itp. Przesyłki międzynarodowe podlegają pełnej przedpłacie.
DOSTAWA
Poczta na terenie całej Polski w 5-7 dni.
Również dostawa na terenie Europy i świata.
Podobne produkty
Zostaw swoją opinię. Będziemy lepsi :)