Muchomor plamisty mielony 50g (150€)

panternyi50molotpl
360

Czapki naziemne Amanita Pantherina.

To nie jest muchomor królewski, ale muchomor pantera.

PANTERA jest znacznie silniejsza od muchomora czerwonego, należy zachować ostrożność podczas jej stosowania. Nawet niewielka dawka, 1 gram, może powodować zmiany w świadomości.

Dwa słoiki z pokrywką po 25 g każdy, masa netto 50 g.


Zawartość substancji halucynogennych sprawia, że ​​muchomor pantera wykazuje najsilniejsze działanie fizjologiczne. Ze względu na obecność w grzybie biogennej aminy choliny, najczęściej wykorzystuje się ją jako stymulator procesów metabolicznych w organizmie. Przydatny w leczeniu następujących chorób:

  • nowotwory różnego pochodzenia;
  • stwardnienie rozsiane i migrena;
  • ból stawów i bolesne odczucia w kościach.

Aby przygotować preparaty lecznicze z muchomora pantery, użyj suszonych czapek. Suszone kapelusze grzybów można również stosować do leczenia otwartych powierzchni ran. Czapkę wystarczy po prostu nałożyć na ranę, a w ciągu kilku godzin możliwe będzie zaciśnięcie ran.


Już w XVII i XVIII wieku muchomor czerwony i pantera były znane jako potężne enteogeny potrzebne do zmiany świadomości. I dzisiaj nadal są wykorzystywane do tego celu. Na obszarach, na których rosną muchomory pantery, nie ma owadów. Umierają nawet dlatego, że po prostu siedzą na czapce tego grzyba.


Interesujący fakt! Muchomor to najsłynniejszy grzyb na świecie. Badania pokazują, że 96% badanych potrafi rozpoznać muchomor po charakterystycznym wyglądzie na zdjęciu, podczas gdy tylko 53% potrafi rozpoznać grzyba białego.


Więcej o aplikacji

https://muxomor.pl/microdosing
ZAPłATA
Akceptujemy płatności kartą, Wise, kryptowaluty itp. Przesyłki międzynarodowe podlegają pełnej przedpłacie.
DOSTAWA
Poczta na terenie całej Polski w 5-7 dni.
Również dostawa na terenie Europy i świata.
Podobne produkty
Zostaw swoją opinię. Będziemy lepsi :)