Muchomor czerwony mielony 100g (66€)

100molotpl
240
100% proszek Amanita Muscaria 100g
Bez dodatków. Bez piasku!
Wysyłka w słoiku z pokrywką.

Przydatne mikroelementy i witaminy stały się źródłem wszystkich właściwości leczniczych, którymi grzyb może dzielić się z ludźmi, którzy go spożywają. Od dawna ludzie zaczęli zwracać uwagę na lecznicze właściwości muchomora czerwonego. Odpowiednio wysuszony muchomor czerwony, który możesz kupić w naszym sklepie internetowym, pomoże Ci pozbyć się wielu chorób.


Praktyczne zastosowanie mikroskopijnych dawek muchomora potwierdziło już w 100% korzyści, jakie dobroczynne substancje i pierwiastki śladowe zawarte w tych grzybach wnoszą do organizmu człowieka. Muchomor czerwony zawiera je w dużych ilościach:

  • witaminy i ich pochodne – kwas askorbinowy, grupa tokoferoli, karotenoidy, ergosterol;
  • związki białkowe;
  • grupa minerałów – selen i cynk;
  • peptydy – ergotioneina i glutation;
  • związki fenolowe – lignany, utlenione polifenole, kwasy fenolowe, garbniki, flawonoidy i stylbeny.

Stosowanie mikrodawkowania muchomora czerwonego jest uzasadnione z punktu widzenia medycyny oficjalnej. Przykładowo w badaniach laboratoryjnych potwierdzono zdolność do działania jako przeciwutleniacz i wiązania wolnych rodników. Przeprowadzili eksperymenty na gryzoniach, u których w wyniku streptozotocyny uszkodzona została wątroba.


Gwarancją, że stosowanie muchomora czerwonego będzie naprawdę ważne dla organizmu, jest obowiązkowe przestrzeganie czystości miejsca, w którym są zbierane, z ekologicznego punktu widzenia. Ten aspekt odgrywa kluczową rolę.


Ponadto jakość suszonych muchomorów zależy bezpośrednio od zgodności ze wszystkimi procesami technologicznymi ich przetwarzania i suszenia. Jeśli oba te warunki zostaną spełnione, możesz uwierzyć, że stosowanie czerwonego muchomora faktycznie przyniesie korzyści Twojemu organizmowi. Grzyby można stosować zarówno w celach leczniczych, jak i profilaktycznych.


Więcej o aplikacji

https://muxomor.pl/microdosing
ZAPłATA
Akceptujemy płatności kartą, Wise, kryptowaluty itp. Przesyłki międzynarodowe podlegają pełnej przedpłacie.
DOSTAWA
Poczta na terenie całej Polski w 5-7 dni.
Również dostawa na terenie Europy i świata.
Podobne produkty
Zostaw swoją opinię. Będziemy lepsi :)